Lider Inteligentnego Rozwoju

Jesteś Liderem Inteligentnego Rozwoju i chcesz spopularyzować swoje dokonania? Zgłoś swoją kandydaturę, kontaktując się z nami. Opowiedz o swojej działalności i wypełnij ankietę weryfikacyjną >

Lider Inteligentnego Rozwoju to prestiżowa nagroda doceniająca wybitne indywidualne osiągnięcia. Wyróżnienie to dedykujemy dla ludzi biznesu, samorządów oraz organizacji takich jak uczelnie czy instytuty badawcze. Odznaczenie to odnosi się do konkretnych osób oraz ich osiągnięć na polu wdrażania innowacji na rynek.

Lider poraz pierwszy na Forum

Wyróżnienie to po raz pierwszy zostanie wręczone na 9. Forum Inteligentnego Rozwoju. Laureaci w blasku fleszy odbiorą nagrody na uroczystej Gali Liderów Inteligentnego Rozwoju.
Organizatorami nagrody i Forum Inteligentnego Rozwoju są Centrum Inteligentnego Rozwoju i Fundacja Forum Inteligentnego Rozwoju, współorganizatorem i partnerem medialnym redakcja „Rzecz o Innowacjach”.

Sylwetki pierwszych laureatów tej nagrody zaprezentujemy w najbardziej prestiżowych wydaniach biznesowych, Pulsie Biznesu 15 i 29 marca 2024 roku oraz Forbes 28 marca 2024, w którym sekcja „Rzecz o Innowacjach” opublikuje dział specjalny „Nauka i Biznes”.

Dwie edycje w roku 2024

W tym roku po raz pierwszy odbędą się dwie edycje Forum Inteligentnego Rozwoju (9. i jubileuszowa 10.). Pierwszy raz poznamy Liderów Inteligentnego Rozwoju.

Edycja 9. to wydarzenie medialne poświęcone w dużej mierze osiągnięciom Liderów Inteligentnego Rozwoju, a 10. jubileuszowa edycja kongresu to postawienie na merytorykę przeplatającą się z relaksem i integracją. Gwarantujemy, że zarówno 9. jak i 10. edycja pozytywnie Was zaskoczą, a każdy z Was znajdzie coś dla siebie!

Jesteśmy na Forum od 2016!

Forum Inteligentnego Rozwoju to „unikalny kongres projektów przyszłości” poświęcony upowszechnianiu nowatorskich badań naukowych i innowacyjnych technologii, które mają dużą szansę na sukces rynkowy i polepszenie standardu i bezpieczeństwa naszego życia już teraz lub w ciągu najbliższych lat. Kongres służy nawiązywaniu trwałych relacji między przedsiębiorcami wizjonerami, wybitnymi polskimi naukowcami ukierunkowanymi w swym działaniu na współpracę z biznesem, inwestorami oraz samorządowcami stwarzającymi atrakcyjne warunki do lokowania biznesu w swoich regionach.