Eventy

Dołącz do naszych inicjatyw albo powierz nam organizację swojego wydarzenia

10 lat doświadczenia

Jesteśmy ekspertami w organizacji konferencji i kongresów

Eventy są jednym z najlepszych i najbardziej skutecznych narzędzi budowania relacji. Lata doświadczeń pozwoliły nam stać się ekspertami w organizacji kongresów i konferencji naukowych, które pozwoliły nam wypracować unikalne rozwiązania. Skorzystaj z naszego doświadczenia do organizacji swojego eventu, konferencji naukowej, konferencji podsumowującej projekt lub wykorzystaj do tego nasze kongresy projektów przyszłości.

Liczby,

które pokazują naszą skuteczność w działaniu

4 000

uczestników konferencji

800

partnerów

200

konferencji

900

prelegentów

175

wystawców

Liczby,

które pokazują naszą skuteczność w działaniu

Zorganizujemy
Twoje wydarzenie

Nasze doświadczenia 

 

Organizacja konferencji lub kongresu wbrew pozorom jest często przedsięwzięciem bardzo czasochłonnym i skomplikowanym. Jako organizator takiego wydarzenia musisz zadbać i dopilnować wielu rzeczy na raz: budżet, odpowiednie miejsce, materiały promocyjne, technika, harmonogram, logistyka, reklama, zaproszenia, catering itp. A to tylko niektóre elementy, o które należy bezwzględnie się zatroszczyć. Część tych zadań oczywiście możesz zlecić podwykonawcom, ale czy jesteś w stanie wyszukać i zweryfikować zaufanych partnerów?

Aby zaoszczędzić czas, pieniądze i zasoby ludzkie najlepszym rozwiązaniem przy organizacji konferencji będzie zwrócenie się o pomoc do doświadczonej agencji eventowej świadczącej kompleksowe usługi konferencyjne, rozumiejącej specyfikę sektora innowacji i nauki. Zadbamy o odpowiednią merytorykę wydarzenia, przygotowanie atrakcyjnej koncepcji i scenariusza, zapewnimy odpowiednią przestrzeń oraz zaplecze techniczne. Zatroszczymy się o oprawę medialną, logistykę, catering i atrakcje dla uczestników. Zapewniamy wsparcie w promocji eventu i działaniach PR-owych, zaprojektujemy i wykonamy materiały konferencyjne i gadżety dla uczestników oraz gości.

Organizacja konferencji i dużych kongresów
naukowo-technologicznych to nasza codzienność

Porozmawiajmy o Twoim Evencie

Zobacz relacje z organizowanych
przez nas wydarzeń

Jesteśmy organizatorem
Forum Inteligentnego Rozwoju

Forum Inteligentnego Rozwoju to kongres projektów przyszłości dla inteligentnego rozwoju, przygotowany przez specjalistów ds. promocji badań, innowacji i inwestycji dla inspirujących innowatorów oraz inwestorów reprezentujących inteligentne specjalizacje. To niepowtarzalna przestrzeń do interakcji najważniejszych decydentów inteligentnego rozwoju: biznesu, nauki, samorządu i administracji państwowej. Uczestnicy FIR zapewniają doskonałość merytoryczną, popartą tworzeniem najnowocześniejszych technologii i innowacyjnych badań, a także dzielą się praktyczną wiedzą, najlepszymi praktykami.

Zainteresowały Cię nasze możliwości?

Spotkajmy się w działaniu!

Wspólnie wypracujemy zakres świadczeń, który w pełni zrealizuje cele
komunikacyjne i promocyjne twojej marki, projektu i organizacji!