O sekcji

Rzecz o Innowacjach to narzędzie promocji najbardziej przyszłościowych badań B+R i innowacyjnych projektów realizowanych w Polsce. Portal i sekcja w najbardziej opiniotwórczych polskich tytułach powstała, aby pokazywać badania w sposób wyważony, a jednocześnie dostępny dla wszystkich ludzi. Tym samym stała się dla społeczeństwa kopalnią wiedzy o innowacjach w Polsce. Publikowane materiały mają za zadanie wyeksponować wagę celów realizowanych projektów w kontekście potrzeb społecznych. Mają wzbudzać zainteresowania środowiska gospodarczego, w tym potencjalnych inwestorów. Naszym zadaniem jest pokazywać osiągnięcia polskich innowatorów, a tym samym wzmacniać ich markę, która bardzo wpływa na konkurencyjność na rynku.

Rzecz o

Do kogo dociera sekcja Rzecz o Innowacjach?

Czytelnicy sekcji Rzecz o Innowacjach to atrakcyjna grupa docelowa, w której znajdują się osoby o szerokich horyzontach intelektualnych i zawodowych. Jest to głównie kadra zarządzająca wyższego i średniego szczebla, naukowcy, innowatorzy oraz osoby obejmujące stanowiska w samorządach i urzędach państwowych.

Wzmacniamy markę naszych partnerów w kluczowych grupach
targetowych, wśród których budowanie wizerunku ma znaczenie.

Łączymy przekaz marketingowy z jakościowymi, specjalistycznymi
treściami konsumowanymi przez zaangażowaną grupę czytelników.

Właściciele firm
i przedsiębiorcy

Inwestorzy

Nowoczesny samorząd
i administracja państowowa

Naukowcy
i innowatorzy

Kadra zarządzająca

Opinia publiczna
i społeczeństwo

Liczby,

które mają znaczenie

500 000

Czytelników wydań papierowych

5 000 000

Czytelników internetowych wydań

Do tylu odbiorców możesz dotrzeć dzięki sekcji Rzecz o Innowacji

Rzecz o Innowacjach

w największych polskich tytułach poświęconych gospodarce,
biznesowi, innowacjom, JST oraz nauce.

Forbes to ukazujący się co miesiąc magazyn o tematyce biznesowej. Skierowany do wymagających czytelników, bogaty w ekskluzywne i inspirujące wywiady z największymi ludźmi biznesu. Jest największym i najbardziej znaczącym pismem poruszającym tematykę biznesową w Polsce. To również wiarygodne źródło pogłębionej informacji o finansach i gospodarce. Odbiorcami Forbes są przede wszystkim menedżerowie i właściciele firm, start-upów, mieszkańcy dużych miast, a także ludzie nastawieni na życie na wysokim poziomie.

Dziennik Rzeczpospolita to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 gazeta została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady. „Rzeczpospolita” jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce. Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólno-informacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informuje o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa. Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla „Rzeczpospolita” jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce.

Puls Biznesu to ogólnopolski dziennik gospodarczo-biznesowy, prezentujący najważniejsze fakty z wielu branż przydatne w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorcy, menedżera czy inwestora. Jako jedyny dziennik w 100 % koncentruje się na tematyce biznesowej, czytany przez ok. 100 tys. osób, czołowych postaci polskiego biznesu – jest cennym narzędziem w ich rękach. Puls Biznesu to gazeta nr 1 wśród inwestorów według Ogólnopolskiego Badania Inwestorów 2015, przeprowadzonego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Wydania online

Rzecz o Innowacjach to również świat online. Oprócz ogólnopolskich wydań prasowych, to także internetowe wydanie na portalu Rzeczo.pl. Dodatkowo artykuły mogą zostać umieszczone w serwisach online: Cyfrowa.rp.pl, Bankier.pl, Forbes.pl, Money.pl. Dzięki temu docieramy do setek tysięcy jakościowych odbiorców.

Odwiedź stronę sekcji Rzecz o Innowacji

Zainteresowały Cię nasze możliwości?

Spotkajmy się w działaniu!

Wspólnie wypracujemy zakres świadczeń, które w pełni będą realizowały cele komunikacyjne
i promocyjne Twojej marki osobistej, Twojego projektu, Twojej organizacji!