Uniejów gospodarzem FIR

Innowacyjne rozwiązania znów ujrzą światło dzienne. Tym razem w trakcie „złotej” 10. już edycji Forum Inteligentnego Rozwoju. Będziemy rozmawiać tradycyjnie o tym, co ważne i przełomowe, a naszym hasłem przewodnim będzie: „Innowacje wychodzą z cienia. Sieciowanie dla dobrej przyszłości społeczeństwa”.

Będziemy dyskutować o tym, co tu i teraz oraz o tym, co czeka nas w bliższej i dalszej przyszłości. Wśród zagadnień m.in. takie tematy jak praca przyszłości, choroby cywilizacyjne, rozwój osobisty czy rodzinne prowadzenie biznesu – w skrócie mówiąc: każdy znajdzie coś dla siebie!

Nagrodzimy Liderów, Naukowców i Samorządowców

W trakcie wydarzenia, które odbędzie się w dniach 21-22 listopada tradycyjnie nagrodzimy innowatorów. Wśród laureatów, wzorem lat poprzednich, nie zabraknie naukowców, samorządowców, biznesmenów, organizacji oraz firm, których działania wymiernie wpłynęły na rozwój różnych gałęzi społeczno-gospodarczych.

Przyznana zostanie także niewątpliwie najbardziej pożądana nagroda – Lider Inteligentnego Rozwoju. Co ważne, stawiamy także na medialny charakter wydarzenia. Uroczysta gala wręczenia nagród będzie relacjonowana przez największe media branżowe w Polsce.

Sieciowanie kluczem do sukcesu!

Cieszymy się, że nasza jubileuszowa gala po raz kolejny zagości w Uniejowie. To miejsce, które termami stoi. Łączy w sobie zalety nowoczesnego uzdrowiska, jednocześnie będąc miejscem pełnym fascynujących historii.

Podczas 10. złotej edycji Forum Inteligentnego Rozwoju nie może zabraknąć sieciowania. Zarówno Networking Lunch, jak i Networking Night to niepowtarzalne w skali kraju wydarzenia towarzyszące dla wszystkich partnerów, którzy chcą poznać osobiście ekspertów i liderów polskiej nauki, innowacji i przedsiębiorczości.

W tym roku przygotowaliśmy także specjalne, zamknięte szkolenia z inteligentnego rozwoju osobistego i organizacji – Mentoring Time. Udział w warsztatach pozwoli na rozwój licznych kompetencji miękkich, takich jak sprzedaż, negocjacje czy dobra organizacja pracy. Bardziej nieformalny charakter to również kolejna, znakomita okazja do nawiązania relacji, które mogą przerodzić się w długofalową współpracę.

Wieczór networkingowy pozwoli natomiast nawiązać kontakty ze speakerami oraz pozostałymi uczestnikami FIR w wyjątkowych warunkach, rzadko spotykanych przy okazji innych kongresów naukowo-biznesowych. To właśnie w tym miejscu granica między światem nauki, biznesu i samorządu zaciera się najmocniej. Bezpośredni kontakt uczestników naszego wydarzenia przekłada się na inteligentny rozwój oraz powstawanie nowych, innowacyjnych projektów i biznesów.

Stawiamy na nowości!

Innowacje i nowatorskie rozwiązania każdego roku wprowadzamy także w samym procesie organizacji kongresu.

Na jego jubileuszową odsłonę przygotowaliśmy NOWOŚĆ! To pakiet VIP Innowacyjna Integracja. Czy może być coś lepszego niż połączenie dobrej zabawy, z możliwością uczestnictwa w ciekawych prelekcjach i poszerzania grupy kontaktów, które mogą efektywnie przyczynić się do rozwoju działalności naszej firmy?

To właśnie oferuje nasz najnowszy pakiet. W jego cenie zyskujecie wstęp PREMIUM dla 10 osób. To zarówno nocleg w ekskluzywnym hotelu w sercu Uniejowa, jak i wstęp na termy, uczestnictwo w uroczystej gali rozdania nagród czy dostęp do strefy cateringowej.

10. Forum Inteligentnego Rozwoju jest aktualnie tworzone. Czekamy na Twój temat. Nie zwlekaj i zgłoś się w roli partnera!