Ślady zbrodni

Nowe technologie i innowacje można dostrzec niemalże w każdej dziedzinie naszego życia, stąd nic dziwnego, że w zastosowaniu coraz to nowszych rozwiązań prześcigają się także twórcy filmowi – także ci, publikujący treści w serwisach streamingowych.

W dalszym ciągu poza jakością obrazu i dźwięku, kluczowy aspekt stanowi treść merytoryczna. Tej nie zabraknie w ramach nowego formatu „Ślady”, który będzie można śledzić w serwisie YouTube.

Nowy projekt podzielony będzie na trzy sekcje tematyczne. Najpierw twórcy zabiorą nas do świata zagadkowych i intrygujących zagadek kryminalnych w ramach formatu „Ślady zbrodni”. Prowadząca Olga Herring, znana już szerszemu gronu odbiorców podcasterka true crime, zaprezentuje słuchaczom historie, w których prawda dotychczas nie ujrzała światła dziennego. Premierowy odcinek 24 lutego, a zwiastun formatu możecie zobaczyć poniżej.

Kolejną ciekawą ścieżką obraną przez twórców kanału będą „Ślady smaku”. Jak sama nazwa wskazuje, tematem przewodnim będzie wszystko to, co związane z kuchnią – od historycznych dań i ich genezy, po potrawy współczesne. Kulinarna przygoda rozpocznie się 2 marca, a jej przewodnikiem będzie Adriana Marczewska.

Kanał będzie także platformą prezentującą przełomowe i kluczowe wyniki badań. Nie zabraknie treści ukazujących to, co innowacyjne, a w przyszłości mogące zmienić nasze życie na lepsze. Wszystko to prezentowane będzie jednak w przyziemny i przystępny sposób, gdyż nauka powinna być dla wszystkich.

Z takiego założenia od początku działalności wychodzi także Centrum Inteligentnego Rozwoju, które promuje i wspiera pionierów nie tylko ze świata nauki, ale także biznesu czy samorządu.

Z niecierpliwością czekamy zatem na pierwsze publikacje, a Was zapraszamy do śledzenia kanału „Ślady” .

Poznaj nasze rozwiązania medialne >

Tworzymy kompleksowe strategie komunikacji wizerunkowej innowacji i inwestycji w nauce, biznesie i samorządzie. Rozumiemy najnowsze trendy, dlatego skutecznie wspieramy działania i sukces naszych partnerów. Wzmacniamy markę naszych partnerów w kluczowych grupach targetowych, dzięki specjalizacji i współpracy z najlepszymi na rynku. Dostarczamy rozwiązania wizerunkowe dostosowane do celów PR, łącząc przekaz marketingowy z jakościowymi, specjalistycznymi treściami konsumowanymi przez zaangażowaną grupę odbiorców.