Niezmiernie miło poinformować nam, że od dziś wydania sekcji „Rzecz o Innowacjach” będą ukazywały się w internetowej witrynie www.forbes.pl.

– „To dla nas duża motywacja do cięższej pracy i pokazywania tego co najbardziej innowacyjne jeszcze szerszej grupie odbiorców. Dzięki www.forbes.pl odkrywamy to co niewidzialne dla osób odchodzących od prasy papierowej. Jako redakcja stajemy się coraz bardziej widoczni dla świata menedżerów, właścicieli firm, start-upów, mieszkańców dużych miast, a także ludzi nastawionych na życie na wysokim poziomie”, podkreśla redaktor naczelny „Rzecz o Innowacjach” Sebastian Wach

Forbes to ukazujący się co miesiąc magazyn o tematyce biznesowej. Skierowany do wymagających czytelników, bogaty w ekskluzywne i inspirujące wywiady z największymi ludźmi biznesu. Jest największym i najbardziej znaczącym pismem poruszającym tematykę biznesową w Polsce. To również wiarygodne źródło pogłębionej informacji o finansach i gospodarce. Odbiorcami Forbes są przede wszystkim menedżerowie i właściciele firm, start-upów, mieszkańcy dużych miast, a także ludzie nastawieni na życie na wysokim poziomie.

Zapraszamy na stronę:

https://www.forbes.pl/rzecz_o_innowacjach