Przedstaw swoją historię na łamach najbardziej prestiżowego magazynu

Odważne pomysły i inspirujące historie w nowym raporcie „Nauka i Biznes”!
Już 30 maja kolejny raz w prestiżowym magazynie Forbes, ukaże się raport specjalny „Nauka i Biznes”, w którym znajdą się historie Liderów Inteligentnego Rozwoju. Z naszymi publikacjami będziecie mogli zapoznać się także w trakcie Forum Inteligentnego Rozwoju.

Zobacz poprzednie wydanie >

Stań się Liderem Inteligentnego Rozwoju – zgłoś swój temat do specjalnego raportu!

Chcesz podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami na innowacje z czytelnikami dwóch prestiżowych magazynów biznesowych? Masz interesujący temat z dziedziny nauki i biznesu, który chciałbyś przedstawić szerokiej publiczności?

Skorzystaj z okazji i zgłoś swoją propozycję do specjalnego raportu „Nauka i Biznes” w ramach sekcji „Rzecz o Innowacjach”. Możesz to zrobić tylko za naszym pośrednictwem, bowiem jesteśmy wyłącznym partnerem tego wyjątkowego działu.

Promuj badania i innowacje wraz z Forbesem i Pulsem Biznesu!

Publikując z sekcją Rzecz o Innowacjach w magazynie Forbes oraz Pulsie Biznesu masz okazję do zaprezentowania swojego wkładu w rozwój społeczno-gospodarczy poprzez innowacje i nowatorskie pomysły. Podziel się swoją historią sukcesu, inspiruj innych i pokaż, jak ważne jest promowanie badań oraz współpraca środowiska naukowego z biznesowym.

Przykładowe wydanie Puls Biznesu >

Zostań inspiracją dla innych – podziel się swoim sukcesem

Nie czekaj, zgłoś swój temat już teraz, zaprezentuj się wśród Liderów Inteligentnego Rozwoju. Inspiruj innych do śmiałych działań i twórczych rozwiązań. Pierwsze tegoroczne wydanie „Nauki i Biznes” sekcji „Rzecz o Innowacjach” stało się już historią, a kolejne wydanie już 30 maja.

Dołącz do nas i podziel się swoją pasją do innowacji!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń tel.: +48 32 307 22 42