Uczelnia Przyszłości wspiera Forum Inteligentnego Rozwoju!

Z olbrzymią dumą możemy oficjalnie powiedzieć, Politechnika Częstochowska została Partnerem Tytularnym wyjątkowej jubileuszowej 10. edycji FIR, która odbędzie się 21-22 listopada w Uniejowie.

To zaszczyt, gdyż w ramach Forum Inteligentnego Rozwoju staramy się skutecznie łączyć dorobek naukowy, poprzez współpracę z biznesem i samorządem.

Politechnika Częstochowska
 to miejsce pełne pasji, wysoko wykwalifikowanej kadry naukowo-dydaktycznej oraz międzynarodowego środowiska studenckiego.

Uczelnia stawia na promocję swoich licznych dokonań. Odpowiada za nią m.in. Dr. hab. inż. Marek Warzecha, prof. PCz pełniący funkcję Prorektora ds. rozwoju. Działania te przynoszą realne korzyści – naukowcy z uczelni dostarczają rynkowi ciekawe rozwiązania, a Politechnika zyskuje ważnych partnerów.

Nasza współraca przyczynia się do nieustannego rozwoju uczelni tworząc pomost między światem nauki a biznesem

Od lat stawiamy na skuteczną promocję

Forum Inteligentnego Rozwoju od lat promuje innowatorów i pionierów – zarówno ze świata biznesu, samorządu, jak i nauki.

Zależy nam na docenieniu tej ostatniej grupy, dlatego w ramach prestiżowej Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju nagradzamy m.in. uczelnie przyszłości – instytucje, które prowadzą przełomowe badania i posiadają na swoim koncie przełomowe produkty lub rozwiązania, wymiernie wpływające na nasze codzienne życie.

Jesteś członkiem zespołu badawczego? Znasz uczelnie, które są przykładem inteligentnego rozwoju? Już dziś zgłoś je do wyjątkowej nagrody!

Pobierz ankietę >

Dołącz do elitarnego grona partnerów

Również Twoja firma lub instytucja, której jesteś członkiem, może zostać naszym partnerem. Objęcie Forum Inteligentnego Rozwoju tą wyjątkową formą współpracy niesie za sobą szeroki wachlarz profitów:

  • publikacje w prestiżowym magazynie Forbes,
  • publikacje w dzienniku Puls Biznesu,
  • promocja wizualna w trakcie trwania kongresu,
  • strefa wystawiennicza,
  • możliwość wygłoszenia prelekcji i zorganizowania debaty lub panelu dyskusyjnego,
  • wystąpienie w trakcie uroczystej gali rozdania nagród.

Ponadto, nasz partner zyskuje szereg działań promocyjnych w sieci – zarówno na stronach internetowych i social mediach organizatorów, jak i naszych patronów medialnych.

Daj zauważyć się światu – My dajemy takie możliwości!

Stawiamy na aktywne sieciowanie, którego efektem są długofalowe współprace. Promocja wizerunku firmy lub instytucji to idealne narzędzie do osiągnięcia sukcesu – obok naszych partnerów nikt nie przechodzi obojętnie!

Nie zwlekaj i już dziś stań się częścią wyjątkowego w skali kraju kongresu! Zgłoś się już dziś!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń tel.: +48 32 307 22 42