Innowatorzy ponownie nagrodzeni prestiżowymi nagrodami

W trakcie Forum Inteligentnego Rozwoju od lat nagradzamy pionierów i innowatorów, których nietuzinkowe pomysły i rozwiązania zmieniają nasze życie na lepsze.

Wyjątkowe nagrody, jakimi są Marka Przyszłości oraz Lider Inteligentnego Rozwoju trafią w tym roku do laureatów aż dwukrotnie – już 20 czerwca w trakcie 9. edycji FIR w Gdańsku oraz w listopadzie, w ramach jubileuszowej 10. odsłony kongresu.

MARKA PRZYSZŁOŚCI

Ta nagroda jest potwierdzeniem silnej pozycji nagradzanych marek na wymagającym rynku, a tym samym formą zbiorowej rekomendacji tendencji konsumpcyjnych.

Marka przyszłości
 oznacza, że produkt lub usługa są i będą w przyszłości pełnić na rynku wiodącą rolę w swoim segmencie.

Nagroda zostaje przyznana markom, których właściciele i osoby odpowiedzialne za działania public relations na zasadach partnerskich komunikują się z klientem, partnerem biznesowym czy też mieszkańcem regionu działalności, wykorzystując ku temu między innymi najbardziej popularne środki komunikacji, czyli ogólnopolskie i prestiżowe media poświęcone tematyce społeczno-gospodarczej.

Możesz zgłosić swoją kandydaturę wypełniając Ankietę i odsyłając ją na adres kontakt@markaprzyszlosci.pl.

Przejdź do strony Marka Przyszłości

LIDER INTELIGENTNEGO ROZWOJU

Ta nagroda docenia i popularyzuje informacje na temat autorów, realizatorów innowacji społecznych i technologicznych oraz nowatorskich inwestycji. 

Realizacja celu odbywa się przez organizację Gali Nagród Forum Inteligentnego Rozwoju z udziałem ogólnopolskich mediów, a na niej nagrodzenie statuetką i certyfikatem osób wpisujących się swoją pracą w definicję inteligentnego rozwoju, rozumianego jako wprowadzanie innowacji opartych na wiedzy, przy jednoczesnej aktywnej promocji i komunikacji swojej działalności wśród całego społeczeństwa. 

Wyróżnieni nagrodą są ambasadorami proinnowacyjnego i prospołecznego sposobu myślenia – najlepszymi przykładami ludzi, którzy dokładają swoją cegiełkę do inteligentnego rozwoju.

Swoją kandydaturę zgłosisz wypełniając Ankietę i odsyłając ją na adres kontakt@pnir.pl.

Przejdź do Lider Inteligentnego Rozwoju

Odbierz nagrodę z rąk gwiazdy wieczoru, Macieja Kurzajewskiego!
Stań się częścią Forum Inteligentnego Rozwoju!

Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń tel.: +48 32 307 22 42