Prestiżowa gratyfikacja

O nagrodzie

Nagroda doceniająca indywidualne osiągnięcia.

Wyróżnienie to jest dedykowane dla ludzi biznesu, samorządów oraz organizacji takich jak uczelnie czy instytuty badawcze.

Odznaczenie to odnosi się do konkretnych osób oraz ich osiągnięć na polu wdrażania innowacji na rynek, czy prowadzenia działalności w nowatorski sposób.

Lider Inteligentnego Rozwoju to nagroda, która wiedzie prym wśród wszystkich gratyfikacji przyznawanych podczas gali Forum Inteligentnego Rozwoju.

Gdzie i kiedy?

Dołącz do grona Laureatów

Zgłoś swoją kandydaturę!

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 21-22 listopada 2024 roku w Uniejowie. Podczas 10. edycji Forum Inteligentnego Rozwoju nagrodzimy Liderów Inteligentnego Rozwoju, którzy wyróżniają się w swoich dziedzinach indywidualnymi osiągnięciami.

Znaczące wyróżnienie

Nagroda wiodąca prym

Jesteś Liderem Inteligentnego Rozwoju i chcesz spopularyzować swoje dokonania? Zgłoś swoją kandydaturę, kontaktując się z nami. Opowiedz o swojej działalności i wypełnij ankietę weryfikacyjną.

Lider Inteligentnego Rozwoju to prestiżowa nagroda doceniająca wybitne indywidualne osiągnięcia. 

Sylwetki pierwszych laureatów nagrody zaprezentujemy w najbardziej prestiżowych wydaniach biznesowych, Pulsie Biznesu oraz Forbes, w którym sekcja Rzecz o Innowacjach publikuje dział specjalny „Nauka i Biznes”.

Zainteresowały Cię nasze możliwości?

Spotkajmy się w działaniu!

Wspólnie wypracujemy zakres świadczeń, który w pełni zrealizuje cele
komunikacyjne i promocyjne twojej marki, projektu i organizacji!