Kariera

Dołącz do zespołu Centrum Inteligentnego Rozwoju i wspólnie z nami promuj innowacje

Oferty pracy

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i promocji

Specjalista ds sprzedaży i promocji

Staże i praktyki

Dzień dobry!

Centrum Inteligentnego Rozwoju to zgrany zespół i mix różnych kompetencji, doświadczeń, osobowości i temperamentów. Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem sprzedaży, ekspertem w diagnozowaniu usterek, świetnym liderem czy czujesz się doskonale w kontaktach z klientami. Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony, to Twój zapał i chęć do rozwoju wystarczą.

Aplikuj do nas!

   Renata Stol

   Specjalista ds. HR

   Renata Stol

   Specjalista ds. HR

Proces rekrutacji

I. Zgłoszenie

Aplikuj na wybraną ofertę, a my przeanalizujemy Twoje CV. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi kryteria rekrutacji.

II. Rozmowa telefoniczna

Przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę telefoniczną i jeśli przejdziesz ją pomyślnie zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną do siedziby w firmy lub w formie online.

III. Rozmowa bezpośrednia

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną. Podczas spotkania będziesz miał okazję porozmawiać z szefem działu, do którego aplikujesz.

IV. Decyzja.

Po kilku dniach powiadomimy Cię o wyniku rekrutacji. Nawet jeżeli nie zaproponujemy Ci pracy, damy Ci znać.

Wyślij CV

TO TWÓJ RUCH. Zaaplikuj na ofertę pracy, która Cię zainteresowała. CV otrzyma zespół rekrutacji, który zapozna się z Twoim doświadczeniem i przeanalizuje je pod kątem wymagań biznesowych i/lub technicznych na dane stanowisko. Nasz proces rekrutacji jest elastyczny i dopasowany do konkretnego stanowiska, dlatego w naszych ogłoszeniach o pracę znajdziesz szczegółowe informacje dot. ilości i formy etapów rekrutacji.

w

Porozmawiaj z nami

TERAZ NASZA KOLEJ. Zaprosimy Cię na spotkanie – to idealny moment aby zweryfikować wzajemne oczekiwania i poznać się. Chętnie dowiemy się co Cię motywuje, posłuchamy o Twoich sukcesach i oczekiwaniach względem nowej pracy. Podczas rozmowy dowiesz się więcej o naszej firmie, zespole oraz zadaniach, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Bardzo ważne jest z kim na co dzień będziesz współpracować, dlatego w 80% rekrutacji przyszłego przełożonego i kolegę / koleżankę z  zespołu poznajesz już na pierwszym spotkaniu!

Dołącz do nas

CO DALEJ? Gratulacje! Cieszymy się, że wkrótce do nas dołączysz! Skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci propozycję współpracy, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy oraz aby opowiedzieć Ci o pre-onboardingu – poznasz naszą platformę, dzięki której dowiesz się więcej o nas, czy dokumentach, których będziemy potrzebować przed Twoim pierwszym dniem w CIR. Po podpisaniu umowy i odebraniu sprzętu zaprosimy Cię także na szkolenie, a Twój Nawigator poprowadzi Cię przez pierwsze dni w nowym zespole.

To właśnie Ciebie szukamy

Centrum Inteligentnego Rozwoju to zgrany zespół kreatywnych ludzi. Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem sprzedaży, ekspertem od marketingu, świetnym liderem czy czujesz się doskonale w kontaktach z klientami. Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony/a, to Twój zapał i chęć do rozwoju wystarczą. A praca w Centrum Inteligentnego Rozwoju jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Atmosfera

Lubimy ze sobą pracować. Jesteśmy zespołem, który dzieli się swoimi doświadczeniami i chętnie będzie uczył się także od Ciebie.

Różnorodność

U nas każdy się liczy. Wierzy, że różnorodny zespół to skuteczny zespół.

Styl pracy

Cenimy sobie work life balance. Brak nadgodzin, wolne weekendy.

Rozwój

Słuchamy potrzeb naszych pracowników. Mamy przejrzysty system wynagrodzeń i rozwoju naszych pracowników. Wierzymy, że jako firma będziemy rozwijać się tylko wtedy, gdy będą rozwijać się nasi pracownicy.

To my!

Nasz Team!

Wspieramy promocję badań naukowych, innowacji społecznych oraz technologicznych wpływających na inteligentny rozwój. Poprzez kompleksowe strategie komunikacji wizerunkowej pomagamy naszym partnerom budować ich markę. Od 2016 r. jesteśmy organizatorem Forum Inteligentnego Rozwoju. Jesteśmy także wydawcą portalu i sekcji tematycznej Rzecz o Innowacjach, ukazującej się w prestiżowych ogólnopolskich mediach.

Misja

Wspieramy przez promocję innowatorów i liderów w budowie i wzmacnianiu wizerunku osobistego oraz ich projektów wśród całego społeczeństwa dla lepszej przyszłości naszego życia społeczno-gospodarczego.

Cele

Organizacja jak największych i najbardziej prestiżowych kongresów gospodarczo-technologicznych dla innowatorów i liderów inteligentnego rozwoju oraz szeroka kampania medialna ukierunkowana na promocję wagi korzyści wynikającej z pracy liderów inteligentnego rozwoju, w tym nowoczesna współpraca kompleksowa.

Idea

Niska świadomość społeczna związana z wpływem badań i innowacji na inteligentny rozwój naszego życia, czyli rozwój oparty na wiedzy i powstających w jej wyniku innowacjach. Zmieniamy ten stan przez efektywną promocję wśród społeczeństwa wagi korzyści wynikającej z pracy innowatorów dla naszego życia już lub w przyszłości.

Wizja

Stać się największą organizacją w kraju skupiającą Liderów Inteligentnego Rozwoju, którzy we współpracy z nami tworzą rozwiązania, które są wdrażana na rynek z sukcesem dzięki efektywnej promocji potrzeby ich aplikacji.

Poznajmy się!

W naszym filmiku prezentują się:

Renata – Specjalista ds. HR
JakubRedaktor Rzecz o Innowacjach
Martyna – Specjalista ds. Kluczowych Partnerów
DamianDyrektor Generalny
Łukasz – Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży

Możesz na nas liczyć!

Świętowanie

Dostaniesz od nas dodatkowy prezent z okazji swoich urodzin

Benefity

Pakiet sportowy, owocowe czwartki i wiele innych

Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia

Jasny system motywacyjny
i  wynagradzania

Narzędzia pracy 

Dostosowane do stanowiska. Komputer i telefon to podstawa!

Praktyki

Praktyki i staże

Przyjdź do Centrum Inteligentnego Rozwoju będąc jeszcze w szkole średniej lub podczas studiów, a weźmiesz realny udział w pracy swojego zespołu – jak każdy inny pracownik.

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mogę szukać aktualnych ofert pracy?

Na naszej stronie, w zakładce kariera zawsze znajdziesz aktualne oferty pracy.

Czy mogę przesłać CV bez aplikacji na konkretne stanowisko?

Tak, swoje CV możesz przesłać poprzez nasz formularz kontaktowy.

Jak powinienem przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?
  • Dowiedz się jak najwięcej o naszej firmie i dziale do którego aplikujesz. Znajdź wspólne punkty pomiędzy naszymi i Twoimi celami, argumentując dlaczego Twoim zdaniem możesz odnieść sukces w naszej firmie.
  • Przygotuj pytania, które chciałbyś zadać osobie rekrutującej, aby upewnić się, że oferta pracy spełnia Twoje oczekiwania.
  • Bądź sobą! Postaraj się rozluźnić i pamiętaj, że interesuje nas to, jaki jesteś naprawdę. Osoby, które będą Cię rekrutować doskonale wiedzą, jak wyłowić Twoje najważniejsze zalety. Słuchaj uważnie pytań zadawanych podczas rozmowy i udzielaj trafnych odpowiedzi. Używaj przykładów, jeśli jest taka możliwość.
Kto bierze udział w rozmowie kwalifikacyjnej?

W zależności od tego, na jakie stanowisko aplikujesz w rozmowie kwalifikacyjnej, udział bierze pracownik działu HR oraz Manager działu, w którym chcesz pracować.

Ile czasu powinienem zarezerwować na rozmowę kwalifikacyjną?

Spotkanie rekrutacyjne trwa z reguły około 1 godziny.

Czy w przypadku niepowodzenia w rekrutacji mogę aplikować do Centrum Inteligentnego Rozwoju S.C. ponownie?

Tak, do procesu rekrutacyjnego można podchodzić więcej niż jeden raz. Wierzymy, że ludzie się rozwijają i podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu będą mogli spełnić stawiane przez nas wymagania.

Kiedy mogę spodziewać się informacji zwrotnej po spotkaniu rekrutacyjnym?

Udzielamy informacji zwrotnej każdemu kandydatowi, który wziął udział w rozmowie kwalifikacyjnej. Informacja zwrotna udzielana jest telefonicznie lub e-mailowo, najpóźniej w terminie dwóch tygodni od rozmowy kwalifikacyjnej. Zawsze też możesz do nas zadzwonić lub napisać, jeśli masz dodatkowe pytania.

Zainteresowały Cię nasze możliwości?

Spotkajmy się w działaniu!

Wspólnie wypracujemy zakres świadczeń, który w pełni zrealizuje cele
komunikacyjne i promocyjne twojej marki, projektu i organizacji!

   Renata Stol

   Specjalista ds. HR
    +48 533 328 145

   renata.stol@ircentum.pl

Nie widzisz oferty dla siebie? Nic straconego.

Wyślij nam swoje CV i daj nam znać, czym się chcesz zajmować.