Forum już w tym tygodniu! 20 czerwca spotkamy się w gronie prawdziwych Liderów Inteligentnego Rozwoju – pionierów i innowatorów, realnie zmieniających nasze życie na lepsze!

Wraz z 9. odsłoną kongresu zagościmy w Gdańsku, a dokładnie w Olivia Star – największym kompleksie biurowym w Polsce, tętniącym prawdziwym życiem biznesowym w sercu Trójmiasta.

W tym wyjątkowym miejscu swoje siedziby mają największe i najbardziej znane globalne firmy, centrale firm polskich i jeden z największych coworkingów w kraju.

Siedem budynków otacza zielone patio i całoroczny ogród Olivia Garden, wypełniony tropikalną roślinnością, wyróżniony w konkursie European Property Award. Trzy najwyższe piętra budynku Olivia Star to taras widokowy, galeria wewnętrzna 360°, trzy prestiżowe restauracje oraz centrum konferencyjne na 400 osób.

Nasz kongres odbywa się na 34 piętrze!

Ciekawe i merytoryczne dyskusje

9. Forum Inteligentnego Rozwoju ponownie obfitować będzie w ciekawe i przede wszystkim merytoryczne dyskusje. Na scenie zaprezentują się m.in. naukowcy, biznesmani czy samorządowcy.

Nie zabraknie także gości honorowych, wśród nich Wicewojewody Pomorskiego – Emila Rojka, dr Leszka Jana Bullera – Dyrektora Centrum Projektów Europejskich, Posłów na Sejm: Agnieszki Pomaskiej, Grzegorza Gaży, Senatorki Joanny Sekuły czy Jana Popławskiego – Zastępcy Dyrektora departamentu promocji w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Otwarcie rejestracji o godzinie 10.00, pierwszy panel prezentacyjny rozpocznie się o godzinie 10.30, o 12.00 zapraszamy zaś na lunch, po którym o godzinie 12.45 nastąpi uroczyste powitanie gości 9. edycji Forum Inteligentnego Rozwoju.

Pełny program wydarzenia.

Kongres zwieńczymy oczywiście uroczystą galą wręczenia nagród pionierom i innowatorom, których przełomowe projekty i rozwiązania zasługują na rozgłos.

Poprowadzi ją dla nas dobrze znany i lubiany Maciej Kurzajewski!

Wydarzenie będziecie mogli śledzić także dzięki transmisji internetowej, dostępnej na Forbes.pl.

To ostatni dzwonek!

Czas ucieka nieubłaganie – jeśli jeszcze nie zdążyłeś zarejestrować swojej obecności – zrób to teraz! Bądź częścią czerwcowej edycji kongresu. Zgłoś chęć udziału.

Zarejestruj się.

Wszystkie osoby, które nie będą mogły zarejestrować się wcześniej, mogą dokonać tego na miejscu za pośrednictwem specjalnej platformy, która umożliwia płatność internetową – przeprowadzimy Was przez cały proces rejestracji, który zajmie tylko kilka minut!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń tel.: +48 32 307 22 42