Ministerstwa i Agencje Rządowe objęły 9. edycję FIR patronatem honorowym

Forum Inteligentnego Rozwoju to miejsce, w którym innowatorzy ze świata nauki i biznesu spotykają się z instytucjami wpierającymi rozwój polskiej gospodarki i pionierskich badań.

Jesteśmy dumni, że wieloletnia praca na rzecz promocji innowacyjnych rozwiązań i pokazywania światu ich twórców jest zauważana i regularnie doceniana przez największe krajowe podmioty, w tym Ministerstwa i Agencje Rządowe.

Nadchodząca edycja wydarzenia wsparta została przez następujące resorty, w ramach patronatu honorowego:

Wśród Agencji Rządowych, wpierających FIR, znajdują się instytucje odgrywające kluczową rolę w doradztwie, finansowaniu i promocji projektów. W gronie partnerów honorowych i merytorycznych 9. FIR znajdują się: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Urząd Patentowy RP, a także Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Centrum Projektów Europejskich, których przedstawicieli uczestnicy wydarzenia będą mogli wysłuchać podczas debaty eksperckiej oraz poznać w ramach aktywności networkingowych.

Jesteśmy przekonani, że możliwość osobistej wymiany doświadczeń i pomysłów z przedstawicielami tak kluczowych dla rozwoju innnowacyjności podmiotów zaowocuje przyśpieszeniem prac nad wprowadzeniem w życie niejednego projektu i inwestycji.

Networking z kluczowymi partnerami

W ramach 9. edycji Forum Inteligentnego Rozwoju ponownie stawiamy na szerokie sieciowanie, którego efektem mogą być długofalowe współprace. Rozmowy kuluarowe to bowiem najlepsze narzędzie do zdobycia często niedostępnej wiedzy oraz szansa do podzielenia się swoimi dotychczasowi osiągnięciami, wizjami czy projektami. Nasi partnerzy czekają na Twoje innowacje!

Aby wybrać Pakiet Premium, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi lub skorzystanie z formularza rejestracyjnego dostępnego na naszej stronie internetowej.

To unikalna okazja i podniesienie komfortu uczestnictwa w kongresie w cenie 1500 zł netto. Pakiet Premium gwarantuje:

  •  wstęp na debaty,
  • wstęp na panele prezentacyjne,
  • wstęp na power speech Macieja Kurzajewskiego „Przemów Skutecznie”,
  • wstęp na Galę Nagród FIR,
  • wstęp do strefy cateringu,
  • wstęp na bankiet,
  • roczną prenumeratę magazynu Forbes – 12 wydań od 07.2024,
  • roczną subskrypcję Onet Premium.
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń tel.: +48 32 307 22 42